• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Start

Obietnica Zuchowa w Wieleninie

29 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej w Wieleninie odbyła się Obietnica Zuchowa połączona z Dniem Matki. Na uroczystość przybyli zaproszeni rodzice, zuchy, harcerze, instruktorzy i opiekunowie Na początek zuchy i harcerze przygotowali koncert. Były to piosenki z lat młodzieńczych naszych rodziców. Po koncercie poczęstunek dla dorosłych i niespodzianka dla dzieci w postaci przejażdżki motocyklowej. Drugą część rozpoczęły zadania dla zuchów ze znajomości Prawa Zucha. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas prób dzielności i sprawdzania wiedzy. Na koniec zuchy złożyły obietnice. Do grona ZHP przyjęto dziesięcioro członków.  Na pamiątkę dzieci otrzymały skromne upominki.
Gratulacje dla rodziców i ich pociech.
Czuwaj!
Milena Kudanowska

Obietnica Zuchowa w WieleninieObietnica Zuchowa w WieleninieObietnica Zuchowa w Wieleninie

wosm wagggs-01-01