• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg

Start

Harcerski Start 2016

5 października 2016 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Stemplewie odbyło się uroczyste świecowisko inaugurujące Rok Harcerski 2016/2017. Choć reprezentacja Szczepu zaakcentowała już rozpoczęcie nowego roku wrześniowym udziałem w „Rajdzie Granica”, to tym razem wszyscy członkowie drużyn w obecności swoich koleżanek i kolegów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego i Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wkroczyli w kolejny rok harcerskiej przygody. Organizatorem spotkania był V Szczep Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP i Samorząd Wychowanków. W programie świecowiska znalazły się: gawęda na temat działalności harcerskiej w Stemplewie, piosenki, pląsy, pogadanka dotycząca bezpiecznego poruszania się po zmierzchu, poczęstunek w postaci gorących kiełbasek. Blask świec, dźwięk gitary i miłe towarzystwo - to wszystko sprawiło, że harcerski klimat udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania. Z taką energią harcerze wkroczyli w rok harcerski 2016/2017, pełen nowych wyzwań, zadań i przeżyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA

wosm wagggs-01-01