Wrześniowe uroczystości patriotyczne z udziałem Hufca ZHP Uniejów

Wrzesień 2107  to czas kiedy Harcerze z Hufca ZHP Uniejów składają hołd poległym żołnierzom w trakcie II Wojny światowej oraz zamordowanym cywilom we wsi Czekaj przez żołnierzy Wehrmachtu w 1939 roku. Delegacja Hufca złożyła kwiaty pod pomnikami w czasie uroczystości patriotyczno-religijnych w Uniejowie i na Czekaju. Orkiestra Młodzieżowa ZHP-OSP wzbogacała swoją muzyką te uroczystości. Piękna  oprawa muzyczna podkreśliła doniosłość tych imprez.

Pwd Małgorzata Rosik
Hm Barbara Zwolińska